Author: c***a
Date:
Review: Exectly what is pictured and it is 200 density it is full love the hair
Màu sắc: SNatural
Price: 1.521.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | SNatural |
| Type | Closure Lace Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Wigs Design | Bob Wigs |
| Heat Tolerence | 200 |
| Curl | Jerry Curl |
| Lace Color | Transparent |
| Density | Thicker |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 185 g |
| Đầu | 58.42 cm |
| Chiều dài | 30.48 cm |
| SKU | sb2408238375778060 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 1755338 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: c***a
Date:
Review: Exectly what is pictured and it is 200 density it is full love the hair
Màu sắc: SNatural
Author: a***9
Date:
Review: it's very good and quality
Màu sắc: SNatural
Author: y***4
Date:
Review: very beautiful, good quality, fast delivery. the material is really good. I recommend it💕💕💕💕
Màu sắc: SNatural
Author: p***e
Date:
Review: it was a present and my sis loved it
Màu sắc: Tự nhiên & Đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm